Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-10-13 18:04:15

Szowinista

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 52
Punktów :   

Mord 6

Czas na mord nr 6. Zostało 8 żywych, niewinnych miastowych, więc wybór jest coraz mniejszy, ale wciąż duży. Opis mordu na 2 mamy, gdybyście wybrali kogoś innego, to żadnym problemem nie będzie dla mnie napisanie nowego.

Kandydaci:
Eendriuu - jest w kręgu podejrzeń, nie wnosi za wiele, na pewno nie chroni go ksiądz. Ma 2 punkty karne, więc daje nadzieje na wylot.
Gremlins - pewnie modli się za siebie, wciąż można na niego nagonić -  z każdym mordem zacznie być groźniejszy, ale też z każdym mordem ludzie zaczną wątpić w jego niewinność, jeśli nie zatrzyma naszego strzału.
Real7fan - prawdopodobnie zginie dziś w linczu, szkoda marnować strzał.
gacek1197 - bystry gość, a jednocześnie bardzo cichy, ja bym się na miejscu księdza modlił dziś za niego, ale wątpię, czy Gremlins wpadł na taki pomysł. Nie do zlinczowania.
WhiteRaven - 2 punkty karne, dziwne głosy, tak naprawdę ludzie nie są go pewni. Dziś nie napisał posta w temacie. Na pewno nie chroni go ksiądz.
Hawkypeak - przeciętniak, ale poza podejrzeniami. Na pewno nie chroni go ksiądz.
Joey - obecny wódz miasta, wprowadza dużo złego (mongolskie, nietrafne teorie), ale też sporo dobrego, bo systematycznie analizuje. Jeśli ksiądz jest go pewny, to może się za niego modlić.
Ero - bystry, a jednocześnie cichy i spokojny, poza podejrzeniami. Może być chroniony przez księdza.

Wybór należy do Was. Przegłosujcie, a ja napiszę mord, jeśli będzie trzeba i wyślę do MG.

Offline

 

#2 2013-10-13 18:13:42

kibol^

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 21
Punktów :   

Re: Mord 6

Ravena bym zostawił. Jutro spróbuję coś zasugerowac o nim i jego głosowniach. Było ich 8, on 2 razy nie głosował z czego raz gdy sytuacja była między Gary'm i Santino. Za każdym razem głosował na kogoś innego, zero spójności. Jutro poczytam jego posty i coś wymyśle..

Ja bym się chyba skłaniał ku gackowi.

A z tym realem nic pewnego jeszcze nie ma, znowu o Robo robi się głośno.


E: To ostatecznie gacek ? Żeby Gary mógł mord napisać.

Offline

 

#3 2013-10-13 21:22:55

Szowinista

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 52
Punktów :   

Re: Mord 6

W głowie mam już pomysł, więc jak dacie znać do 21.50, to będzie ok.

Offline

 

#4 2013-10-13 22:22:53

MafiozoMatheo

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 23
Punktów :   

Re: Mord 6

Gacek jak co żeby nie było.

Offline

 

#5 2013-10-13 22:27:41

Szowinista

Moderator

Zarejestrowany: 2013-10-02
Posty: 52
Punktów :   

Re: Mord 6

Napisałem, wysłałem, trzeba mieć nadzieję, że Gremlins zajebał sprawę. Bo gacek był dość prawdopodobną opcją po tym poście z rozkminą głosów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra--pokemon.pun.pl www.fs.pun.pl www.angels-and-demons.pun.pl www.potracheotomii.pun.pl www.gamesj2me.pun.pl